pondělí 19. listopadu 2012

Obchod se strachem

TV TA3 nakoniec neodvysielala reportáž o očkovaní, nazvanú „Obchod so strachom“.Pôvodne mala televízia TA3 podľa plánu, potvrdeného v piatok 13.IV.2012, odvysielať v sobotu 14.IV.2012 o 13:30 v premiére a v nedeľu 15.IV.2012 o 14:30 v repríze reportáž scenáristky a režisérky Márie Martiniakovej “Obchod so strachom“. Ako ste si už prečítali v nadpise článku, je to reportáž o očkovaní. Autorka sa možno inšpirovala názvom knihy Dr. Gerharda Buchwalda: “Očkovanie – obchod so strachom“.

V reportáži vystupujú:


Neodvysielanie tejto reportáže nepríjemne prekvapilo ako Maximových rodičov, tak aj scenáristku a režisérku Máriu Martiniakovú, ktorá je touto skutočnosťou znechutená. Maximovi rodičia sa domnievajú, že táto reportáž “evidentne nebola niekomu pochuti”. TA3 v sobotu Maximovým rodičom nijaké vysvetlenie náhlej zmeny programu neposkytla a odporučila im zavolať v pondelok (16.IV.2012).

Pěkné, zhruba 16 minut trvající krátké dokumentární video najdete na tomto odkazu: http://vimeo.com/40119480

Autor: Ing. Marián Fillo
Autor videa: Márie Martiniaková
Zdroj: VoxVictims
Vystavil: Fáďos

2 komentáře:

  1. V těchto věcech je vždy potřeba pátrat po jmenovité osobě, která se vždy zakrývá za nějkou instituci. Vždy je to na popud konkrétní osoby.

    OdpovědětVymazat
  2. Odkedy je v TA3 riaditeľom Gučík, nabralo to chybný smer.

    OdpovědětVymazat